O nás

Spoločne vytvárame zelenšiu budúcnosť. Solárne lampy Roadsmart vyvíja profesionálny tím pre výskum a vývoj, ktorý tvoria skúsení inžinieri LED osvietení a dizajnéri osvetlenia spoločnosti Socreat Electronics technology, so sídlom v Honkongu. 

Spoločnosť Socreat má výborné technické zázemie  a bohaté skúsenosti s dizajnom výrobkov. V rámci výroby spolupracujeme s profesormi a odborníkmi z Xi’an Jiaotong University a Xi’an University of Science and Technology, aby sme zákazníkom poskytli tie najlepšie produkty.

Road Smart je novou značkou spoločnosti Socreat. 

 Vďaka inovatívnemu riešeniu, jednoduchosti pri inštalácii a ovládaní sme si istí, že táto nová značka bude na celom svete superhviezdou, ktorá bude viesť k rozvoju trhu so solárnym pouličným osvetlením. Ako odborníci na inteligentné osvetlenie sa snažíme našimi produktami pri vývoji a vývoji produktov inteligentného osvetlenia neustále zlepšovať kvalitu svetla. Našimi riešeniami vytvárame pohodlnejšie, energeticky efektívnejšie a kvalitnejšie životné prostredie.

Naša história

Všetko sa to začalo v roku 2012.  Odvety prešlo deväť rokov a unikátne ekologické riešenie LED solárnych lámp Roadsmart prichádza aj na Slovensko. 

Certifikáty kvality

Naše solárne pouličné LED osvetlenie RoadSmart spĺňa mnohé certifikáty kvality, ako aj medzinárodné certifikáty. 

Výroba LED solárneho osvetlenia

Nahliadnite do našich výrobných hál, či laboratórií. Práve tu vznikajúce unikátne ekologické riešenia našich solárnych LED lámp značky RoadSmart.  Tím RoadSmart sa ako odborník v priemysle solárneho osvetlenia špecializuje na výskum a vývoj, výrobu, predaj a servis pouličného osvetlenia, záhradného osvetlenia, vonkajšieho nástenného osvetlenia a poskytuje používateľom po celom svete inteligentné fotovoltaické svetelné riešenia.

Na stiahnutie

Zaujíma vás náš katalóg všetkých inteligentných pouličných či záhradných LED lámp? Prezrite si ho online.