Solar Light (LA series)

Elegantné a inteligentné solárne záhradné osvetlenie. Hliníkové ľahké telo, pozinkované, antikorózne. Niekoľko spôsobov inštalácie je možné inštalovať priamo na stenu, stĺp alebo trávnik. IP65 vodotesný.

Elegantný dizajn

Solárne lampy Roadsmart vyvíja profesionálny tím pre výskum a
vývoj, ktorý tvoria skúsení inžinieri LED osvietení a dizajnéri osvetlenia
Nest Light

Nest Light

Solárne lampy Roadsmart vyvíja profesionálny tím pre výskum a vývoj, ktorý tvoria skúsení inžinieri LED osvietení a dizajnéri osvetlenia

01 Solárny panel 02 LiFePO4 Batéria 03 Ovládač zdroja svetla 04 PMMA Kryt

01 Solárny panel

Popis

02 LiFePO4 Batéria

Opis

03 Ovládač zdroja svetla

Opis

04 PMMA Kryt

Opis

Technológie záhradného solárneho osvetlenia

Rozmery a indikátory

Technické parametre

Technické parametre solárneho záhradného osvetlenia Solar LA Series.

Výroba LED solárneho osvetlenia

Rozmýšľate nad tým správnym osvetlením svojej záhrady či prístupovej cesty? Nielen elegantným,a le aj inteligentným riešením môže byť naša solárna lampa RoadSmart LA Series light, ktorý je nielen jednoduchá na inštaláciu, ale aj ovládanie. Ekologické  a dlhodobé riešenie pre vašu domácnosť .

Solar LA 1
Solar LA 2

Na stiahnutie

Zaujíma vás náš katalóg všetkých inteligentných pouličných či záhradných LED lámp? Prezrite si ho online.

Čo je BIM?

Informačné modelovanie stavieb je pracovný proces, pri ktorom sú vytvárané informácie a tie sú následne zdieľané medzi účastníkmi životného cyklu budovy (architektov, projektantov, dodávateľmi, správcovia budov alebo investorov). Predovšetkým je to ale nevyhnutná budúcnosť stavebníctva.

Základné prostredie, v ktorom architekti alebo projektanti spravujú informácie o projekte, je BIM model. Môžete si ho predstaviť ako virtuálny 3D model budovy, ktorý sa skladá z jednotlivých elementov v ňom použitých – tehly, omietka, strecha alebo svetlá a nábytok – všetky sú špecifikované pomocou parametrov. K týmto elementom môžu byť priradené vlastnosti rovnako, ako sú opísané v produktových alebo technických listoch.

Stiahnite si knižnicu ROADSMART z nižšie uvedených linkov a premeňte svoje vízie s našimi produktami na skutočnosť!